Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bayraklı’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Başladı

Bayraklı’da düzenlenen etkinliklerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor. Liseli gençler arasında yapılan basketbol, voleybol, tekvando ve badminton turnuvaları büyük bir mücadeleye sahne oluyor.

Bayraklı'da düzenlenen etkinliklerle 19

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 105’inci yılı, Bayraklı’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Liseli gençler arasında düzenlenen; basketbol, voleybol, tekvando ve badminton turnuvaları kıyasıya mücadelelere sahne oluyor.

Bayraklı’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri başladı. Hafta boyunca sürecek spor müsabakaları ile şovlar, ilçe genelindeki liselerde ve spor salonlarında renkli görüntülere sahne olacak. Etkinlikler kapsamında Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonunda liseler arası; basketbol, tekvando turnuvaları, badminton müsabakaları yapılacak. İlçe genelindeki liselerde ise genç yeteneklerin sahnede parlayacağı gösteriler ve şovlar izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Program çerçevesinde Bayraklı Amatör Spor Kulüpleri arasında futbol turnuvası gerçekleşecek; freestyle basketbol, parkur, akrobasi ve break dans gösterileri sunulacak. Etkinlik programına belediyenin sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek.

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal da,

Kaynak: İHA

Eğitim ve Okullardaki Haberleri ilk siz okuyun.

×