Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İzmir’de 8. Festival Çocuk Doğa Temasıyla Binlerce Çocuğu Ağırladı

İzmir’de bu yıl 8’inci kez düzenlenen Festival Çocuk, doğa temasıyla binlerce çocuğu ve ebeveynleri ağırladı. Festivalde survivor parkurları, orman yürüyüşleri, doğa atölyeleri, şişme oyun alanları ve tabiat parkurları gibi etkinlikler yer aldı. İEÜ Medical Point Hastanesi’nin sağlık sponsorluğunu üstlendiği festivalde çocuklar, doktor önlüğü giyip stetoskop taktı ve anne-babaları ile hekimleri muayene etti. Festivalin kurucusu Sibel Demir Arslan, doğanın huzur verici etkisini deneyimlemek istediklerini belirterek, çocukların doğayla olan bağlarını güçlendirmeyi amaçladıklarını ifade etti.

İzmir'de bu yıl 8'inci

İzmir’de bu yıl 8’inci kez kapılarını açan Festival Çocuk, doğa temasıyla binlerce çocuğu ağırladı. Ebeveynlerin de çocuklar kadar eğlendiği festivalde; survivor parkurları, orman yürüyüşleri, doğa atölyeleri, şişme oyun alanları, tabiat parkurları yer aldı.

Festival Çocuk, bu yıl 8’inci kez kapılarını açtı. Çiçekli Köy Moment Tabiat Parkı’nda binlerce çocuk ve ebeveynin katıldığı festivalde, 45 survivor parkurunun yanı sıra; çocuklar için çeşitli yarışmalar, animasyon ekiplerinin gösterileri, konserler de düzenlendi. Aileler ise festivalde yer alan stantları gezerek alışveriş yaptı. Çocuklar ve ebeveynler gün boyunca doğada zaman geçirdi.

Sağlık sponsorluğunu İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Medical Point Hastanesinin üstlendiği festivalde çocuklar, doktor önlüğü giyip stetoskop taktı, anne ve babaları ile hekimleri muayene etti. İEÜ Medical Point Hastanesi Genel Müdürü Müslüm Yıldız,

Kaynak: İHA

Eğitim ve Okullardaki Haberleri ilk siz okuyun.

×