Özel İzmir Bilfen Anadolu ve Fen Lisesi MUN(Model United Nations) Kulübü öğrencileri,15-18 Şubat 2024 tarihlerinde İzmir Ekonomi Üniversitesinde düzenlenen ECOMUN’24 konferansında okullarını başarıyla temsil ettiler. Dokuzuncu sınıf öğrencilerinden Demir Solmazlar Outstanding Delegate, Gizem Çelebioğlu , Angelina Melek Tokul ve Ardeşir Siyabend Aladağ Honorable Mention ödüllerini almayı hak ettiler.
![ECOMUN’24 Konferansı İzmir Bilfen Liseleri MUN](https://izvoder.org/wp-content/uploads/2024/03/WhatsApp-Image-2024-02-19-at-16.43.13.png)