Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bitlis Hizan’da yapılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında okula kütüphane ve laboratuvar yapıldı

Bitlis’in Hizan ilçesinde Tekstil Çalışanları ve İhracatçıları Derneği tarafından düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ballı Köyü İlk ve Ortaokulu’na kütüphane, laboratuvar, anasınıfı gibi birçok yenilik yapıldı. Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, programda yaptığı konuşmada eğitime verilen desteklerden dolayı teşekkür etti.

Bitlis'in Hizan ilçesinde Tekstil

BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, Hizan Kaymakamlığı koordinasyonunda Tekstil Çalışanları ve İhracatçıları Derneği tarafından (TİHCAD) Ballı köyünde düzenlenen programa katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda, Tekstil Çalışanları ve İhracatçıları Derneğinin (TİHCAD) sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ballı Köyü İlk ve Ortaokuluna yapmış oldukları kütüphane, laboratuvar, anasınıfı, mobilya, bakım ve onarım işlemleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Düzenlenen programda konuşan Kaymakam Özçelik, çocukların ve gençlerin yarınlara hazırlanması konusunda eğitime yönelik yapılan yatırımların, ekonomik yatırımların çok ötesinde olduğunu kaydederek,

Kaynak: İHA

Eğitim ve Okullardaki Haberleri ilk siz okuyun.

×